SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Mija równo rok, od kiedy zaczęłam prowadzić swoją działalność jako freelancer i zmieniłam swoje życie na niezależne od lokalizacji. Pierwsze kroki nie należały do najłatwiejszych, ale dużo się nauczyłam i z czasem szło mi coraz lepiej. Z perspektywy dnia dzisiejszego mam świadomość, że mój start byłby dużo łagodniejszy, gdybym znalazła troszkę więcej odwagi i myślała mniej schematycznie. Mimo to, finansowo i biznesowo 2018 był udany, a co najważniejsze, spełniłam swoje marzenie o podróżowaniu na cały etat.

Pracowałam zdalnie z łącznie 7 krajów, zobaczyłam wiele pięknych miejsc, poznałam inspirujących ludzi i zdobyłam dużo niezapomnianych, budujących doświadczeń. Mówiąc krótko – ryzyko opłaciło się. Nie żałowałam tej decyzji nawet przez sekundę!

Teraz czas na przygotowanie krótkiej listy z postanowieniami noworocznymi. Jest to sposób, który pomaga mi być bardziej efektywną. Zawsze robię listy rzeczy do zrobienia, ponieważ wierzę w moc słowa pisanego, tzn. jeśli zapiszę jakąś rzecz na kartce, to prawdopodobnie ją zrobię. Jeśli nie zapiszę – zapomnę o niej za 10 minut. Podobnie z planami noworocznymi, zazwyczaj udaje mi się je z grubsza doprowadzić do skutku. Kluczem jest, by postanowienia były realistyczne i dobrze umiejscowione w czasie, a nie rygorystyczne do tego stopnia, że są skazane na porażkę (np. chodzić codziennie na siłownię, zarobić milion w miesiąc).

Wszystkim moim czytelnikom życzę na 2019 rok cierpliwości, konsekwencji i ODWAGI, nieustraszonej siły pozwalającej nam spełniać plany i realizować się. Oby ten rok był dla Was pomyślny i pełny wspaniałych przeżyć i by nigdy nie zabrakło Wam determinacji w przekuwaniu słów na czyny.

Wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *