Co to jest Wifi Tribe i skąd się tu wzięłam?

Jest to pytanie, które słyszę dosyć często 😉 Moja historia jest pewnie jedną z wielu podobnych i nie poruszy serc, ale akurat organizacja Wifi Tribe nie jest zbyt dobrze znana w Polsce, dlatego postanowiłam przedstawić ją w trochę bliższym świetle. Być może uda mi się też kogoś zainspirować do porzucenia trybu 9-17 w pracy stacjonarnej … Czytaj dalej Co to jest Wifi Tribe i skąd się tu wzięłam?

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Wszystkim moim czytelnikom życzę na 2019 rok cierpliwości, konsekwencji i ODWAGI, nieustraszonej siły pozwalającej nam spełniać plany i realizować się. Oby ten rok był dla Was pomyślny i pełny wspaniałych przeżyć i by nigdy nie zabrakło Wam determinacji w przekuwaniu słów na czyny.

Co zjeść na Teneryfie

Nie ukrywam, że ważną częścią każdego wyjazdu jest dla mnie jedzenie i odkrywanie miejscowych smaków. Nie był to mój pierwszy pobyt na Kanarach, ale za pierwszym razem jadłam w większości w hotelowej restauracji, dlatego też teraz, będąc wolnym strzelcem, ważne było dla mnie, by dowiedzieć się – co się je na Teneryfie?

Czas… start!

Cześć! Miło Cię widzieć 🙂 Pisanie bloga, a już tym bardziej bloga podróżniczego, nigdy nie było w moich planach. Jednak życie pisze różne scenariusze i w pewnym momencie, rzuciwszy pracę „za biurkiem”, zostałam cyfrową nomadką, podróżującą po świecie z laptopem. W związku z tym postanowiłam stworzyć przestrzeń, w której będę publikować zdjęcia odwiedzanych przeze mnie … Czytaj dalej Czas… start!